CZ ENG
THE PARK VOLEJBALOVÁ LIGA 2017

Užijte si léto v The Park a přijďte si zahrát The Park volejbalovou ligu!!!

Základní informace

The Park letní volejbalová liga se odehraje v červenci a srpnu na venkovním hřišti v zadní části areálu. Soutěží smíšené šestičlenné týmy (v týmu musí být minimálně 1 žena), nominovat je možné až čtyři náhradníky.

Na stránkách soutěže bude fungovat automatický systém organizace, pomocí něhož si budete moci sami plánovat jednotlivé zápasy, rezervovat hřiště a zapisovat výsledky zápasů do jednotné databáze. Zároveň můžete sledovat on-line průběžné pořadí soutěže.

Jednotlivé zápasy budou probíhat bez rozhodčích, spoléháme na fair play chování hráčů. Míče je možné donést vlastní, nebo si ho můžete půjčit na recepci v budově č.8 (naproti hřišti).

Systém turnaje bude určen na základě počtu přihlášených týmů. Každopádně se bude hrát systémem každý s každým, v jedné nebo v několika skupinách.

Kompletní informace naleznete v sekci „Pravidla“. Prosíme o důkladné přečtení všech pokynů. V případě nejasností nebo dotazů nás můžete kontaktovat na parklife@thepark.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Termíny

Registrace týmů se otevře 14.6., avšak již přihlášené týmy začínají se zápasy od 30.6. Pro zápasy základní skupiny (skupin) je určen termín od 3.7. do 25.8.

Ceny pro vítěze

Tři nejlepší týmy získají originální trofeje z dílny sklářského studia GlassRevolution.

Pořadatel si vyhrazuje právo ke změně pravidel soutěže.